NELER SUNMAKTAYIZ?
Dersaneye, özel öğretmene ve onlarca dokümana ihtiyaç duymadan çalışma yapabilmeniz, hazırlıklarınızı tam olarak gerçekleştirebilmeniz için bu hazırlıkların tümünü kendi uzman kadromuz ile gerçekleştirerek size zaman ve para tasarrufu sunmaktayız. Bilimsel çalışmalar, görsel nitelikteki ve ses ile desteklenmiş çalışmaların daha verimli olduğunu ortaya çıkarmıştır. Yani kendinizi, bir sınıf ortamında bir belgesel izliyor gibi hissedeceksiniz. İlgi duymadığınız ama sınavınız, geleceğiniz yani hayatınız için önemli olan bir konuyu bile ilgili ile takip edeceksiniz.

Setlerle ilgili sayfalarda göreceğiniz üzere, böyle uzmanca hazırlanmış ve geleceğinizin teminat altına alınması fırsatını yakalamanızda önünüzdeki sayılı günlerde size paha biçilmez fırsatları sunan bu emek birikimleri tavsiye edildiği şekli ile kullanıldığında kendi geleceğiniz gibi yakınlarınızın geleceğine de ışık tutacak, ilerlemenizi hızlandıracak, hedefi avuçlarınızın içine bırakacaktır.

AkademiPress, 2006 yılında Eğitim alanında meydana gelen hızlı ve etkili gelişmelere öğrencilerimizin ayak uydurabilmesi için, Ankara merkezli kurulmuş bir şirkettir. Türkiye'de ilk ve Tek, Kültür ve Turizm Bakanlığı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Sertifikasına sahip yayın evi.

AkademiPress Eğitim Danışmanlık Yayıncılık Paz.Tic.Ltd.Şti.
Ticaret Sicil No: 4502
Oda Sicil No: 003747
Vergi No: 0110558295
Kültür ve Turizm Bakanlığı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Faaliyet Sertifika No: 23394

AkademiPress Müşteri Hizmetleri : 444 1 659

Merkez : 
İzmir-1 Cd. No:33/31 Kızılay, Çankaya / ANKARA
Pressgrup Bilgi İşlem : (0554) 4985220
Reklam Rezervasyon : (0554) 4985220
AkademiPress,  Pressgrup bünyesinde hizmet vermektedir.